Volejte Po-Pá 7:00-15:30
OSTRAVA
Tel.: +420 596 768 755
BRNO
Tel.: +420 543 521 393
PRAHA
Tel.: +420 737 238 437
Cenové nabídky
Zašlete nám poptávku
Záruka 2 roky
Jistota a spolehlivost
Zajistíme dopravu
Dodávky v rámci ČR

Kontakty

OSTRAVA
Buničitá 1132
739 32 Vratimov
Tel.: +420 596 768 755
Fax.: +420 596 768 756
BRNO
Havránková 11
619 62 Brno
Tel.: +420 543 521 393
Fax.: +420 543 521 344
PRAHA
Březiněves
182 00 Praha 8
Tel.: +420 737 238 437
Fax.:
VEDENÍ SPOLEČNOSTI - PŘEDSTAVENSTVO
Ing. Vladislav Dimun předseda představenstva dimun@technoma.cz
Bohumír Kahánek člen představenstva kahanek@technoma.cz
Luděk Novotný člen představenstva novotny@technoma.cz
Martin Patinka obchodní ředitel +420 737 238 515 patinka@technoma.cz
Luděk Novotný ředitel pro nákup +420 737 238 512 novotny@technoma.cz
Ing. Vladislav Dimun finanční ředitel +420 737 238 513 dimun@technoma.cz
Pobočka OSTRAVA | Buničitá 1132 | 739 32 Vratimov
Bohumír Kahánek ředitel pobočky +420 737 238 514 kahanek@technoma.cz
Mgr. Václav Dimun obchodní zástupce +420 732 508 608 vaclav.dimun@technoma.cz
Hanka Lipinová cenové nabídky +420 737 238 511 lipinova@technoma.cz
Kamil Bartusek cenové nabídky +420 737 238 616 bartusek@technoma.cz
Jarmila Javorská prodej, fakturace +420 739 204 754 javorska@technoma.cz
Václav Koval prodej, fakturace +420 734 443 564 koval@technoma.cz
Lenka Ciompová fakturace +420 737 238 510 ciompova@technoma.cz
Pobočka BRNO | Havránková 11 | 619 62 Brno
Martin Patinka ředitel pobočky +420 737 238 515 patinka@technoma.cz
Pavel Ryba obchodní zástupce +420 733 734 338 ryba@technoma.cz
Oldřich Mahdal cenové nabídky +420 733 734 339 mahdal@technoma.cz
Leona Jurásková cenové nabídky +420 730 895 632 juraskova@technoma.cz
Lukáš Zůbek prodej, fakturace +420 737 238 617 zubek@technoma.cz
Pavel Plotica prodej, fakturace +420 737 238 519 plotica@technoma.cz
Petra Hovězáková fakturace +420 734 314 819 hovezakova@technoma.cz
Pobočka PRAHA | Březiněves | 182 00 Praha
Ing. Daniel Mandula ředitel pobočky +420 734 154 857 mandula@technoma.cz
Zuzana Kučerová obchodní zástupce +420 734 571 191 kucerova@technoma.cz
Adam Andrýsek cenové nabídky +420 734 154 846 andrysek@technoma.cz
Iva Hrubá cenové nabídky +420 731 811 179 hruba@technoma.cz
Zuzana Tóthová prodej, fakturace +420 730 894 062 tothova@technoma.cz
Petr Levý prodej, fakturace +420 737 238 437 levy@technoma.cz
Ekonomika
Ing. Eva Dimunová hlavní účetní +420 605 012 222 dimunova@technoma.cz
Renata Klišová účetní +420 739 068 822 klisova@technoma.cz
DOZORČÍ RADA
Martin Patinka předseda dozorčí rady patinka@technoma.cz
JUDr. Jan Skřipský člen dozorčí rady